Ogłoszenie


»Forum można uznać za ukończone! Zapraszamy do rejestracji.«

#1 2013-05-29 21:43:26

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Nic...

Cześć! Jestem Mery Xmas [tak, właśnie tak się nazywam] i jestem prawie normalna. Nie umiem mówić o sobie, gdy prawie nikogo nie ma, a tak się składa, ze jestem jedną z pierwszych osób na tej stronie.
Lubię muzykę. Nie jestem w stanie aktualnie określić, czyją fanką tak na prawdę jestem, ale chyba mój numer jeden, to zawsze było i będzie Pink Floyd - muzyka najwyższych lotów. Oczywiście kocham jeszcze inne zespoły i chwilowo nawet bardziej, ale PF to moi miszcze!
Robię różne rzeczy, a tak na prawdę to nie zajmuję się niczym! Nie mam pojęcia kim zostanę, bo na niczym się nie znam i nic mnie nie interesuje. Jestem leniem i pewnie nic w życiu nie osiągnę. Skończę jako menel.
Czego nie lubię? Mnóstwo jest takich rzeczy. Nie cierpię badziestwa i plastikostwa oraz obłudy i prostactwa.

Jakieś pytania?


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#2 2013-05-30 10:54:06

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Re: Nic...

O matko nie znam cię. XD

A tak na serio...

Wiesz że na polskim ostatnio babka gadała o menelach? Może się o ciebie boi... Idź studiować polonistykę. xD


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 



Nasz banner: zapraszamy do wymiany!



Coma (GG): 6541317.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.formula1.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.drahle.pun.pl www.bleachssx.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl