Ogłoszenie


»Forum można uznać za ukończone! Zapraszamy do rejestracji.«

#1 2013-06-02 15:36:34

MementoMori

User

Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 82
Punktów :   

Gra o Tron

http://iitv.info/gfx/gra-o-tron--game-of-thrones.jpg


Serial produkcji HBO na podstawie pierwszej części bestsellerowej sagi "Pieśni Lodu i Ognia" George’a R. R. Martina. Bezwzględna walka o władzę, intrygi i zdradzieckie sojusze, walki polityczne i obsesje erotyczne. Przemoc, krew i zasady honoru, których złamanie grozi śmiercią... lub zwycięstwem. Kraina Westeros, w której zimy, podobnie jak doskwierające upały, mogą trwać dziesięciolecia, targana jest wciąż nowymi niepokojami. Koniec jednej wojny rzadko oznacza czas błogiego spokoju. Nieustannie toczy się zażarta walka o Żelazny Tron - wykuty z tysiąca mieczy, symbol panowania nad Siedmioma Królestwami.


Oglądacie? Lubicie?

Ostatnio edytowany przez MementoMori (2013-06-02 15:40:32)

Offline

 

#2 2013-06-04 20:45:53

 Iris

User

Skąd: Leniuchowo
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 67
Punktów :   

Re: Gra o Tron

Zawsze marzyłam to pooglądać. W najbliższym czasie mi się nie uda, bo nie mam HBO. Zresztą i tak nie będzie sensu oglądać, skoro nie znam wcześniejszych odcinków. Ciekawi mnie fabuła i jaki panuje klimat oraz czy warto poświęcić cenny czas na oglądanie "Gry o Tron".


Offline

 

#3 2013-06-06 17:33:51

MementoMori

User

Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 82
Punktów :   

Re: Gra o Tron

Osobiście uważam, że warto. Naprawde! Akcja jest świetna, teksty może nie powalają na kolana i niektóre sceny można by pominać, ale warto. Cóż, nie wymieniłam żadnych zalet xD Ja też miałam taki moment, że pytałam siebie, czy nie oszalałam. Ale w 2 serii, zaczyna się być coraz ciekawiej. Trzeba tylko przetrwać ten 1 sezon. ;P

Offline

 

#4 2013-06-09 11:43:42

 krzysiekgt

User

11323768
Call me!
Skąd: Cisek
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Gra o Tron

Mnie za to nie ciągnie do tego serialu, również nie rozumem dlaczego ludzie się tym tak podniecają(może dlatego, że pojawiają się w każdym odcinku pewne scenki). Jak dla mnie słaby, żeby nie było, że krytykuję a nie oglądałem, widziałem z 4 odcinki i ani trochę mnie nie zaciekawiły, bardziej zanudziły.


http://img35.imageshack.us/img35/7419/nationofdomination.gif

Offline

 



Nasz banner: zapraszamy do wymiany!



Coma (GG): 6541317.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metal-damage.pun.pl www.forumkarramba.pun.pl www.sojuszdiablo.pun.pl www.polishfunbyolol.pun.pl www.kino.pun.pl