Ogłoszenie


»Forum można uznać za ukończone! Zapraszamy do rejestracji.«

#1 2013-06-02 16:20:18

MementoMori

User

Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 82
Punktów :   

Nickelback

http://userserve-ak.last.fm/serve/500/70545076/Nickelback+Here+and+Now+2011.png


Nickelback - grupa rockowa, założona w 1995 roku w Kanadzie. Od kilku lat cieszy się ogromną popularnością, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Związana jest z wytwórnią Roadrunner Records.

Jej członkowie to:
* Chad Kroeger - gitara elektryczna, wokal
* Ryan Peake - gitara elektryczna, chór, wokal wspomagający
* Mike Kroeger - gitara basowa
* Daniel Adair - perkusja, chór

Kiedyś także
* Brandon Kroeger - perkusja, chór (1995-2000)
* Ryan Vikedal - perkusja, chór (2000-2004)

Historia zespołu Nickelback rozpoczęła się w małym, kanadyjskim miasteczku - Hanna, 1995 roku. Wtedy Chad Kroeger z przyrodnim bratem (Mike Kroeger), kuzynem (Brandon Kroeger) i przyjacielem (Ryan Peak) założyli Nickelback.
Nazwa „Nickelback” została wymyślona przez basistę zespołu, oraz przyrodniego brata wokalisty Chada Kroegera, Mike Kroegera. W młodości pracował on w barze szybkiej obsługi, gdzie dość często używał słów: Here’s your nickel back, które znaczą tyle co: Oto pańska reszta (gdzie nickel oznacza pięciocentówkę). Podczas nagrywania swego pierwszego dema „Hesher” w 1996 Mike zasugerował te nazwę, którą reszta członków grupy zaakceptowała.
Wkrótce zespół wyruszył do Vancouver, gdzie własnym sumptem nagrał demo z 7 piosenkami. Kolejne 2 lata muzycy spędzili w trasie, grając gdzie tylko się da. Po powrocie, grupa postanowiła postawić wszystko na jedną kartę, zaciągnęli pożyczkę i ponownie zamknęli się w studio.



Ktoś słucha? Wielbi? Nienawidzi? ;D

Ostatnio edytowany przez MementoMori (2013-06-02 16:20:48)

Offline

 

#2 2013-06-02 16:33:24

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Re: Nickelback

Znam kilka utworów. Nie mogę powiedzieć, że wielbię. Nie mogę też stwierdzić, że nienawidzę. Ot, jedna z wielu grup.

Najbardziej chyba jednak lubię "How you remind me" (ta wiem, odkrywcza jestem) i "Someday".


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 



Nasz banner: zapraszamy do wymiany!



Coma (GG): 6541317.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrt.pun.pl www.pokemonlind.pun.pl www.logistyka7a.pun.pl www.harrypotter.pun.pl www.forummga.pun.pl