Ogłoszenie


»Forum można uznać za ukończone! Zapraszamy do rejestracji.«

#1 2013-05-29 13:12:47

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Disco polo

Na temat tego gatunku krąży wiele różnych opinii. Wiele osób sądzi, że ta muzyka jest beznadziejna i niekiedy tego nawet muzyką się nie da nazwać. Inni zaś uważają zupełnie inaczej. A jaka jest wasza opinia? Jak to jest z tym disco polo?

Ja uważam, że sama w sobie ta muzyka jest bez wartości. Teksty są przecież bez sensu i niemal zawsze o tym samym. Tańczyć do tego zbytnio nie da się raczej, bynajmniej ja niezbyt dobrze czuję się w takich klimatach. Ale disco polo jest dobre jak się chce powygłupiać. xD


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 

#2 2013-05-30 14:00:42

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Re: Disco polo

Prawie zupełnie się z Tobą zgadzam. Jednak dp w cale nie jest fajne jak się chce powygłupiać! Gdy słyszę te puste dźwięki, to mój musk paruje i krwawi i płacze i boli! Dziękuję bardzo za taką zabawę!


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#3 2013-05-30 14:10:25

 Jezebel

User

Skąd: Kraina Lam, Jednorożców i Kur
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Disco polo

Oj Nofink, zgadzam się z Tobą! Moje wspomnienia z disco polo są straszne. Mój tata wymyślił sobie zabawę w szukanie takich piosenek w radiu, kiedy jedziemy samochodem. Kiedyś znalazł jakieś "Żółte tulipany, ooooo! Symbole rozstania, ooo!", puścił na cały regulator, otworzył okna i zwolnił, jak przejeżdżaliśmy przez jakąś wieś... Oh God, why....
Ja po prostu nie mogę takich rzeczy słuchać, nawet do wygłupiania się, bo aż coś się we mnie przewraca.
Ale lubię reklamę "Bierz co chcesz, plazmę weź, blu-raya też, DVD, MP3, HDMI!" :3


"Gott weiß ich will kein Engel sein."

Offline

 

#4 2013-05-30 17:15:39

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Re: Disco polo

Ta reklama jest szatańska i zUa!!!!! Nienawidzę!!!!! Jak mnie to się przyczepi, to trzeba mnie trzymać, żebym nie skoczyła z okna, bo tracę sens życia!


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#5 2013-05-30 17:44:56

 Iris

User

Skąd: Leniuchowo
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 67
Punktów :   

Re: Disco polo

To straszne! Mnie też się często przyczepia. U mnie w szkole wszyscy to śpiewają XP
Oprócz tego popularna jest przeróbka "Ona tańczy dla mnie".


Offline

 

#6 2013-05-30 19:08:14

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Re: Disco polo

"Bierz co chcesz" jest super xD. Ale wiadomo, puszczanie takiej muzyki na cały regulator, jeśli chodzi o disco polo, to rzeczywiście mordęga.

Jeszcze do tego dali PoloTV czy jakoś tak w telewizji naziemnej xd.


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 

#7 2013-05-31 12:44:57

 Iris

User

Skąd: Leniuchowo
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 67
Punktów :   

Re: Disco polo

Często jak przełączam programy w TV i chcę oglądać TLC na 211, to włącza mi się 21. Tam jest kanał disco polo. Co gorsze, po mimo wielu desperackich prób, nie chciało mi się przełączyć. Myślałam, że umrę.


Offline

 

#8 2013-06-02 13:47:37

MementoMori

User

Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 82
Punktów :   

Re: Disco polo

Jezu Chryste... -_______- Jak ja niecierpie Disco Polo! Spaliłabym na stosie frajerów, co to w ogóle puszczają w obieg. Nie jarze bazy dlaczego ludzie tak usilnie starają się tworzyć coś co i tak sensu nie ma??? Nawet najmniejszego!!!

Rozumiem, że czasem może odstrzelić szajba, można najeść się szaleju i powygłupiać sie nieco fałszujac te okropne słowa, które nie mają w sobie nic wartościowego. Rozumiem. Czasem sama tak mam. xD Ale to najczęściej ze znajomymi, którzy- niestety- Lubują się w takich debilnych klimatach. Niestety. Aczkolwiek sama w życiu bym tego nie puściła. W życiu! Prędzej by mnie ze skóry obdarli i pociachali na kwałaki.

Reklama jest świetna i chwytliwa ;D W końcu muszą jakoś zwołać frajerów, co to przyjdą i bd tańczyć jak ten pajac. Moja mama na to poszła... *wali głową o ścianę* Nie wierze, że łączą nas więzy krwi. Bardzo możliwe, że mnie podmienili. Jednakże, zawsze jak jedziemy do Ikea to moja mama do mojego taty:
- Bierz co chcesz, kuchnie weź...
A mój tata patrzy na nią, a jego ozy mówią: "Znam Cię?"

Ostatnio edytowany przez MementoMori (2013-06-02 13:50:01)

Offline

 



Nasz banner: zapraszamy do wymiany!



Coma (GG): 6541317.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldcraft.pun.pl www.dietetyka2010.pun.pl www.pedagossum.pun.pl www.bleach-evolution.pun.pl www.starozytnirycerze.pun.pl