Ogłoszenie


»Forum można uznać za ukończone! Zapraszamy do rejestracji.«

#1 2013-06-04 21:59:41

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Jeden z dziesięciu

Jak zwykle szłam sobie do szkoły. Weszłam do szatni (która była jakaś inna - większa i lepsza). Zobaczyłam kilku dresiarzy, rozwalających pomieszczenie kijami bejsbolowymi i krzesłami oraz parę osób z mojej klasy, które stały obok. Bardzo się wkurzyłam, ale nagle pojawił się ochroniarz - kumpel mojego wychowawcy, znany mi jedynie z jego barwnych opowieści. No i ten ochroniarz i jego ekipa osiłków próbowała przepędzić chuliganów. Nagle pojawił się Paul z Rammsteina, który wyglądał i ogólnie był jak komandos. Wyciągną kałasznikowa i powystrzelał wszystkich kretynów. Wyglądał nawet-nawet! (?) ?
Później ogłosił konkurs "Jeden z dziesięciu", który polegał na wyeliminowaniu wszystkich z klasy i samemu pozostaniu na polu bitwy, czyli w szatni. Paul wyznaczył do sędziowania tego ochroniarza.
No i zaczęła się walka! W ruch poszły krzesła, talerze, potłuczone kafelki i wszystko inne co było pod ręką! Najwięcej moich ciosów (talerzy) uderzyło takiego jednego chłopaka, którego nie lubię
Nagle zasnęłam i równie nagle się obudziłam. Patrzę, a w okół mnie kilka znajomych osób i Coma, która mówi "Spałaś kilka dni, a ja za ten czas prowadziłam wszystkie twoje sprawy. Umieściłam nawet w Internecie twoje zdjęcie" [to było coś jakby pomieszanie tych okładek - kompozycja Flo i kolorystyka MM] z tym, że ja byłam ubrana w obcisły, czarny golf i wyglądałam jak widmo. Przyznam jeszcze, że było to chyba moje najlepsze zdjęcie!
Okazało się również, że to właśnie ja wygrałam konkurs, bo tylko ja przetrwałam.
No i nagle znalazłam się w klasie na fizyce! Pisaliśmy kartkówkę, a taki jeden chłopak podszedł do mej zacnej friend i poprosił, żeby sprzedała mu jakieś literki, bo nie może nic napisać. Ona nie chciała się zgodzić, a on błagał na kolanach, żeby chociaż betę, sigmę, mi, omegę, albo deltę sprzedała. Tak mi się go przykro zrobiło, że aż się rozpłakałam...
Reszty niestety nie pamiętam.


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#2 2013-06-05 19:57:06

 Iris

User

Skąd: Leniuchowo
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 67
Punktów :   

Re: Jeden z dziesięciu

Jaki epicka walka! Niezła fabuła. Chciałabym, żeby mi też śniły się tego rodzaju sny. Ostatnio w ogóle mam miałkie i krótkie koszmary (bo snem tego nazwać nie można). Ale jak tylko przyśni mi się coś tego rodzaju, to to napiszę.
Najbardziej podoba mi się fragment walki. Taki dynamiczny i pełny napięcia.


Offline

 

#3 2013-06-05 20:00:28

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Re: Jeden z dziesięciu

To było dobre!

Mnie się ostatnio często śni, że jestem agentką i używam Sharingana. o.O


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 



Nasz banner: zapraszamy do wymiany!



Coma (GG): 6541317.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.formula1.pun.pl www.bleachssx.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl www.zielonykac.pun.pl www.drahle.pun.pl