Ogłoszenie


»Forum można uznać za ukończone! Zapraszamy do rejestracji.«

#1 2013-05-31 22:58:04

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Dariusz i Karolina

Śniło mi się kiedyś, że byłam Karoliną z Trudnych Spraw z odcinka z Dariuszem. Cały czas się przed nim ukrywałam i uciekałam po całym mieście. Mieszkałam u siebie w domu. Choć czasem ukrywałam się u sąsiadki z sąsiedniej kamienicy. Między czasie okazało się, że mym najlepszym przyjacielem jest taki jeden znajomy - kolega z klasy, który dawał mi rady jak uciec przed Dariuszem i pojawiał się przy mnie w najtrudniejszych momentach znikąd jak jakiś duch, albo anioł stróż. Później znowu uciekałam. Znalazłam się przy drzwiach do domu, ale nie mogłam znaleźć kluczy. Dariusz był coraz bliżej. Znalazłam klucze, ale on był już przy mnie. Obok stały moja siostra i mama, które mi kibicowały, aż w końcu siostra przytrzymała Dariusza, a ja zabarykadowałam się w domu. Weszłam do łazienki, a tam mój frend siedział w wannie pełnej bitej śmietany z orzechową posypką i wafelkowymi serduszkami! Jak myślicie, co zrobiłam? Wzięłam jedno serduszko i zaczęłam jeść bitą śmietanę! W końcu on zaczął na mnie krzyczeć, że zaraz zjem wszystko i on zostanie nagi w mojej wannie!
Później szłam sobie miastem, które było trochę inne niż jest na prawdę - takie ładniejsze i większe! W kolorach jasnych i pastelowych. Jedynie most był jakiś nie taki. Trzy razy dłuższy i dwa razy szerszy, ale od jednej strony pękał. Szłam sobie po nim i nagle usłyszałam głos przyjaciela. Mówił, żebym uważała, bo Dariusz kompletnie oszalał i z każdą chwilą staje się coraz bardziej nieobliczalny. Popatrzyłam na dół i zobaczyłam, że Dariusz siedzi na ławce i gada z szynką (tak, normalną szynką!). Mówił coś do niej i karmił ją jogurtem! Dodam, że szynka nie miała twarzy, ani ust, ani nawet otworu, ale jakoś ją karmił! (Jogurt był chyba waniliowy.) Nagle mnie zauważył i zaczął za mną biec i rzucać we mnie szynką (nie mięsem:). Gdy dotarłam do drzwi do domu, powtórzyła się poprzednia sytuacja, z tym wyjątkiem, że siostra puściła Dariusza, zanim zamknęłam drzwi i głupek wlazł do środka, a mój przyjaciel powiedział tylko, że wiedział jak to się skończy. Dariusz biegał za mną, a gdy zrozumiał, że mu się nie uda mnie dogonić, to zamienił się w kurę (nie koguta) i biegał za moim psem. Nie wiem jak to się skończyło, bo zapomniałam, ale to było chore!


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#2 2013-06-01 13:30:12

 Iris

User

Skąd: Leniuchowo
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 67
Punktów :   

Re: Dariusz i Karolina

Ja też miałam sen o Karolinie i Dariuszu! Niestety było to dawno i niewiele pamiętam
-------
Nofink, genialny i szalony sen. Aż miło go się czyta. Wymiatasz!!! Brak mi słów... pewnie uznacie, że przesadzam, ale na mnie zrobiło to wrażenie.    to ukłony dla Ciebie 


Offline

 

#3 2013-06-01 13:41:56

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Re: Dariusz i Karolina

Ta... Potrzebujesz kasy, czy może chodzi o tajemnicę, którą masz zamiar mi powierzyć?


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#4 2013-06-01 15:30:53

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Re: Dariusz i Karolina

Boski sen... Najlepsze to z szynką. : D

I z bitą śmietaną, yy, ale mnie obrzydza.


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 

#5 2013-06-01 19:04:33

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Re: Dariusz i Karolina

Z uwagi na tego kolegę z klasy, czy ogólnie?


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#6 2013-06-01 19:24:54

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Re: Dariusz i Karolina

Hmmm niby ogólnie, ale przez tego kolegę... fuuuuuuuu.


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 

#7 2013-06-01 22:09:37

 Iris

User

Skąd: Leniuchowo
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 67
Punktów :   

Re: Dariusz i Karolina

Nofink!
Oj po prostu byłam w dobrym humorze. Nie cieszysz się z tych pochwał?
A tak z innej beczki... pożyczysz mi forsę?
A tak z innej beczki... mogę powierzyć Ci tajemnicę?


Offline

 



Nasz banner: zapraszamy do wymiany!



Coma (GG): 6541317.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ministrant.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.grhfront.pun.pl www.enaruto.pun.pl www.pokemon-zlap-je-wszystkie.pun.pl