Ogłoszenie


»Forum można uznać za ukończone! Zapraszamy do rejestracji.«

#1 2013-05-29 13:25:00

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Nauczyciele

Macie tak, że jacyś nauczyciele dobitnie was nie znoszą lub wy ich nie znosicie (ewentualnie relacja obustronna XD)? Ja tak mam, szczególnie jeśli chodzi o plastykę. Nie daje mi nigdy dobrych ocen, a przecież aż tak wstrętnie nie rysuję. Jedyne co, to się cieszę, że nie będę mieć takiego przedmiotu w liceum.


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 

#2 2013-05-29 22:29:48

 Jezebel

User

Skąd: Kraina Lam, Jednorożców i Kur
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nauczyciele

Oj, relacje nauczycielsko-moje to skomplikowana sprawa. Na przykład, wszyscy nauczyciele niemieckiego bardzo mnie lubią (ciekawe czemu) i zawsze uśmiechają się na mój widok. Lubi mnie także nauczycielka plastyki, geografii i angielskiego, o, ta to szczególnie! Wychowawczyni miewa różne humory (czyżby menopauza?) i raz mnie nienawidzi, a raz lubi. Natomiast szczerze nie znosi mnie, z wzajemnością, Krysia-od-historii. Wrr.
Ogólnie, to po prostu widać, kiedy nauczyciel wykonuje zawód z powołania, a kiedy nie. Niektórzy nie powinni uczyć...

Ostatnio edytowany przez Jezebel (2013-05-29 22:30:03)


"Gott weiß ich will kein Engel sein."

Offline

 

#3 2013-05-29 22:48:37

 Nofink

Przyszły menel

Skąd: pod mostem
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 148
Punktów :   

Re: Nauczyciele

Szczęściara z Ciebie, Jezebel! Mnie to chyba nikt nie lubi. Gdyby mnie lubili, to nie by mnie nie zanudzali na śmierć! Głupia baba z geografii, bezczelny maniak z WOS-u (aj hejt), ta z niemca (ona mnie szczerze nienawidzi, bo się zawsze czepia), a już totalnie mnie wkurza wychowawca! Świr, który się wszystkich czepia!


Cuz I'm praying for rain
And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.
I wanna watch it all go down.

Offline

 

#4 2013-05-29 23:24:15

 krzysiekgt

User

11323768
Call me!
Skąd: Cisek
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Nauczyciele

Jak na razie to nauczyciele mnie chyba lubią. Nic nie robię, więc za co maja mnie nie lubić xD? Również ja nie mam nic do nauczycieli. Mam wyjątki, ale to bardziej wkurzanie bo np. Biologia jest nie do zniesienia...


http://img35.imageshack.us/img35/7419/nationofdomination.gif

Offline

 

#5 2013-05-30 15:36:06

 Iris

User

Skąd: Leniuchowo
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 67
Punktów :   

Re: Nauczyciele

Mi nie daje spokoju baba z angielskiego. Jest agresywna i czepiasta. Jeśli chodzi o matmę, to można zanudzić się na śmierć. Staży ludzie nie powinni uczyć. Prawie każdy nauczyciel u mnie w szkole ma powyżej pięćdziesiątki. Widok zwisającej skóry przyprawia mnie o dreszcze.


Offline

 

#6 2013-05-30 19:00:29

 Coma

Admin

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 169
Punktów :   

Re: Nauczyciele

Ja miałam starą babę z przyrody. O: Potem mi się koszmary śniły.

W podstawówce nie lubił mnie gościu z anglika, tzn. fochnął się na mnie bo mu nie chciałam piosenki zaśpiewać.


http://s6.ifotos.pl/img/troopervj_nxnssaw.jpg
Córko, mała damo
Z jabłkiem w dłoni - chytrym zwierzątkiem
Przewrotną łasicą nadziei

Offline

 



Nasz banner: zapraszamy do wymiany!



Coma (GG): 6541317.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nietylkomama.pun.pl www.wrestlehazard.pun.pl www.scooter-przemkow-team.pun.pl www.stado-wilk.pun.pl www.wolsung.pun.pl